Говорячи про часові рамки в процесі опанування тієї чи іншої іноземної мови або курсу як у нашому випадку, слід зазначити, що є лише орієнтири, на які можна спиратися, вивчаючи, наприклад, англійську мову.
По-перше, все залежить від слухача та його індивідуальних особливостей, зокрема, рівня володіння загальною англійською мовою, навчального темпу, який обирає сам студент.
По-друге, від того, наскільки глибоко хоче сам слухач зануритись у вивчення юридичної англійської мови. Наприклад, він ∕ вона прагне опанувати загальний курс «Legal English», чи детально зануритись в правові аспекти кожної сфери права англійською мовою.
Зазвичай, обираючи навчальний темп опанування юридичної англійської мови, слухач спирається на свої цілі, робочу завантаженість та можливість працювати з юридичною англійською мовою самостійно, а саме виконуючи завдання та вивчаючи лексичний матеріал.
Так звана, стандартна «формула успіху» відвідання індивідуальних або групових занять для опановувача курсу «Legal English» складає 2 рази на тиждень тривалістю до 1,5 години кожне заняття плюс виконання домашніх завдань.
Однак, на практиці, слухачі часто обирають свій темп у разі індивідуальних занять, наприклад, 1 раз на тиждень 1,5 - 2 години або 2 рази на тиждень по 1 годині кожне заняття, з виконанням та без виконання домашніх завдань тощо.
Тобто, як ви бачите, часові рамки курсу «Legal English» вираховуються індивідуально відповідно до запиту слухача, мети та потреб.