Вища школа адвокатури разом з Академією європейського права ERA відкривають нові можливості для українських адвокатів
The Academy of European Law (known by the German acronym ERA for “Europäische Rechtsakademie”) is an international centre for training and debate for lawyers. A public foundation based in Trier, Germany, its objective is to promote the awareness, understanding and good practice of European law.
Міжнародні проекти
29.01.2025

У рамках співпраці українським адвокатам надається доступ до європейське навчання на базі ERA – Academy of European Law.

Вартість одного курсу на базі ERA складає від 500 та 1000 євро, залежно від курсу. Вища Школа адвокатури НААУ разом з Academy of European Law покриватиме повну вартість навчання, однак необхідно пройти процедуру конкурсу з відбору. Для цього необхідно заповнити форму участі та підготувати мотиваційний лист, де обґрунтувати своє бажання та причини участі в програмі.

Лист повинен бути складений англійською мовою.
Це чудова можливість для професійного розвитку та здобуття європейського досвіду в галузі права.
Зробіть 2025 рік роком розвитку свого досвіду та зв’язку з юридичною спільнотою Європи.
Не пропустіть шанс стати частиною родини європейського права!

З переліком найближчіх заходів можна ознайомитись за посиланнями -

Asylum and Human Rights: Recent CJEU and ECtHR Case Law Online, 06-07.02.2025 EN

Annual Conference on European Asylum and Migration Law 2025 Online, 09-10.10.2025 EN