
Роки кривавої війни забрали життя мільйонів людей, роки окупації та звірств, кровопролитних боїв, бомбардувань, блокад і масових страт, Голокосту – це те, що не зітреться в пам’яті, не розвіється крізь століття, це біль, яка вторує та нагадує про сенси, закладені у фразі «Ніколи знову».
Сьогодні у День пам’яті та примирення ми вшановуємо українських воїнів, які зробили свій героїчний внесок у перемогу антигітлерівської коаліції, та висловлюємо повагу всім тим, хто разом єдино боровся проти нацизму.
На жаль, сьогодні Україна відзначає 8 та 9 травня в умовах повномасштабної військової агресії росії.
Українські міста знову опинилися під обстрілами ворожих ракет. Депортація, полон, катування, окупація, евакуація – слова, які ожили на сторінках історії і знову стали реальними. Український народ потерпає від численних злочинів проти людства та людяності, воєнних злочинів та злочину геноциду, що вчиняються агресором.
Зараз, як і 80 років тому, Україна б’ється проти тотального зла за своє майбутнє і всієї Європи, майбутнє усього вільного світу.
Сьогодні українці відважно відстоюють закарбовані віками цінності миру, свободи та безпеки. Ми відчайдушно боремося за кожен клаптик своєї рідної землі, ми знаємо ціну миру та незламно захищаємо те, що вже було здобуто нашими предками.
Пам’ятаємо минуле, відчайдушно борімося за майбутнє та рухаємося в єдності до перемоги.
Вічна пам’ять усім загиблим у Другій світовій війні!